hizmetler

hizmetler

HİZMETLERİMİZ

Firmamız Anadolu Yakası başta olmak üzere, İstanbul’un tamamına ve İstanbul çevre illerine hizmet etmektedir. Bilgisayar tamiri yapan eğitimsiz kişiler ufak bir arızayı yapayım derken ciddi arızalara sebep olabilmektedir. Bu nedenle uzman olmayan, güvenmediğiniz kişilerin bilgisayarlarınızı kurcalamasına izin vermeyin.
Bilgisayar servis ihtiyacınızı; kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunan Quantum Bilgisayar’dan alabilirsiniz. Bize güvenerek ne kadar doğru karar verdiğinizi göreceksiniz.

Bilgisayar teknik servis hizmetlerimiz arasında; anakart tamiri ve değişimi, kasa tamiri ve değişimi, hard disk değişimi, yazılım yükleme, program yükleme, işlemci değişimi, ram değişimi ve yükseltmesi, dvd sürücü tamiri ve değişimi, power suply (güç kaynağı) değişimi, ses kartı değişimi ve bunun gibi birçok işlem yer almaktadır. Ayrıca yazılımla ilgili olarak her türlü Windows, android, IOS ve Linux türevleri kurulum ve destek hizmetleri vermekteyiz. Bilgi Teknolojileri konusunda her türlü sorununuzu bize danışarak çözebilirsiniz.

Genel olarak hizmetlerimiz,

Bilişim Teknolojileri Alt Yapısı,Yapısal Kablolama

Yapısal kablolama ve network tasarımı, sunucu sistemleri, haberleşme ağları kurulumu, anahtar teslim projelerle hizmetinizdeyiz.

Elektrik

Zayıf akım ve orta akım (DC-AC) elektrik tesisat, kurulum, onarım, elektrik pano kurulumları ve her türlüelektriktesisat ileri için mühendis ve teknisyenlerimizle hizmetinizdeyiz.

Tamir & Bakım

Her marka bilgisayar tamiri ve destek hizmeti. Bütün işletim sistemleri kurulum destek ve eğitim hizmetleri ile Bilgi Teknolojileri danışmanlığı.

Güvenlik Kamerası ve Alarm Sistemleri

Kamera ve güvenlik sistemleri ücretsiz keşif, projelendirme ve kurulum, alarm sistemleri, alarm takip merkezi hizmetleri, mağaza ürün güvenlik sistem ve etiketleri kurulum ve satış hizmetleri.

Veri Kurtarma

Veri kurtarma – güvenli veri silme. Her türlü medyadan (Disk, Flash, USB) veri geri alma hizmetleri.

İnternet & Network

İnternet, yapısal kablolama, wireless, network kurulum ve network destek hizmetleri.

Mobil

Apple iMac, Windows işletim sistemleri, sunucu sistemleri, Android, Linux donanım – yazılım desteği.

Virüs & Koruma

Bilgisayar virüs koruma ve temizliği, firewall, ADSL – VDSL internet erişim kısıtlamaları, ebeveyn çocuk koruma uygulamaları, hacking koruma, zararlı yazılım tespit.